Кім Кардаш’ян розлучається зі своїм чоловіком

Відома телевізійна зірка Америки Кім Кардаш’ян вирішила розлучитися зі своїм чоловіком Каньє Вестом. Про це написали у виданні Page Six. Знаменитість вже знайшла людину, яка буде займатися необхідними питаннями щодо розлучення. Чутки про те, що Кім і Каньє Вест планують розійтись, поширювались ще влітку минулого року. Проте, американська зірка ніяк не коментувала цю ситуацію.

Також відомо, що жінка прийняла для себе таке рішення відразу після виступу чоловіка перед виборцями. Тоді він всім розповів, що планував з дружиною перервати першу вагітність. За словами Веста, чоловік не був готовий до батьківства, тому запропонував своїй коханій зробити аборт. Кім Кардаш’ян відмовилась. 7 років тому вона народила донечку, яку назвала Норт. Також відомо, що подружжя виховує чотирьох дітей.

Після того, як чоловік знаменитості помочився на золоту статуетку “Греммі”, Кім остаточно вирішила з ним розлучитись. Також американська зірка зізналась, що у Каньє Веста серйозні проблеми з психікою. 43-річний виконавець страждає на біполярний розлад.

Читайте також: Кім Кардаш’ян похизувалась спокусливим фото


Не пропустіть