Джефрі Стар спростував інформацію про роман з Каньє Вестом

43-річний Каньє Вест опинився в центрі скандалу відразу ж після оголошення про майбутнє розлучення з 40-річною Кім Кардаш’ян. Репера запідозрили у відносинах з 35-річним макіяж-артистом на ім’я Джеффрі Стар.

Інформація про зраду Веста почала поширюватися по TikTok. Музикант і б’юті-гуру живуть у Вайомінгу: артист залишився на своєму ранчо, виїхавши від сім’ї, а Джеффрі перебрався сюди влітку минулого року. Сам Стар підігрів чутки про відносини з поки ще офіційним чоловіком Кім Кардаш’ян. Він написав в Instagram, що готовий до недільної служби, а саме вона і є концертами Каньє, на яких він виступає разом з хором.

Джеффрі записав детальне відео на YouTube, в якому він висловився про чутки про роман з містером Вестом. Б’юті-гуру пояснив, що йому завжди подобалися дуже високі чоловіки, але вся ця ситуація здається йому неймовірно кумедною. «Гей, Джеффрі Стар самотній, і я ніколи не спав з Каньє», – заявив візажист. Він додав, що в даний момент він не спить взагалі ні з ким. «Вся справа в локації», – пояснив природу чуток візажист.

Розлучення зірки реаліті-шоу і репера вразило світську тусовку в США. Кім і Каньє потрібно поділити величезні статки. Йдеться про $ 2.2 мільярди, при цьому особняк подружжя в Калабасасі коштує 60 мільйонів, а ранчо Каньє у Вайомінгу – 14 мільйонів. Подружжю також належить вирішити питання про опіку над чотирма дітьми, двоє з яких для пари виносила сурогатна мати.

52-річна Пем Беха працювала нянею в зірковій сім’ї в 90-х роках. Тепер жінка зізналася, що вона як і раніше готова прийти на допомогу Кім і надати їй будь-яку необхідну підтримку. Пем пояснила, що вона близько спілкувалася з батьком інстадіви, адвокатом Робертом Кардашьяном. Вона зауважила, що чоловік був би радий розриву дочки. «Безумовно точно, він би не хотів бачити її нещасною і хотів би кращого для Кім і для її дітей», – цитує Daily Mail слова Пем.

Читайте також: Каньє Вест подарував своїй дружині 5 нових автівок, не зважаючи на розлучення


Не пропустіть