Джонні Депп звинуватив Ембер Герд в привласненні обіцяних лікарні мільйонів

57-річний Джонні Депп виступив з новими звинуваченнями на адресу 34-річної Ембер Герд. Голлівудський актор заявив, що його колишня дружина привласнила собі гроші, які обіцяла передати на благодійні цілі.

Йдеться про сім мільйонів доларів, які зірка «Ромового щоденника» отримала після розставання з актором з «Піратів Карибського моря». Сума була перерахована Ембер після завершення шлюборозлучного процесу. Актриса клялася, що їй нічого не потрібно від колишнього чоловіка і вона не претендує ні на яке його майно.

Герд обіцяла перевести ці гроші на благодійні цілі і розділити їх між двома організаціями в рівних частинах. Матеріальні пожертвування призначалися Американському союзу захисту громадянських свобод і дитячої лікарні Лос-Анджелеса. Однак, як стало відомо Daily Mail, актриса не перерахувала ці кошти, незважаючи на свої обіцянки.

Адвокати Деппа вважають такий жест Ембер «облудою». Юристи зв’язалися з Американським союзом захисту громадянських свобод і з’ясували, що на рахунок організації дійсно надійшли гроші від імені актриси. При цьому сума склала всього лише 100 тисяч доларів, а не три з половиною мільйона, як було обіцяно. Що стосується дитячої лікарні, то вона залишилася ні з чим. Представники цього медичного закладу звернулися із запитом до актриси, намагаючись з’ясувати, коли вона переведе пожертвування.

Юристи, що представляють інтереси Деппа, впевнені, що така брехня з боку Ембер може з легкістю свідчити про те, що вона збрехала і в іншому. Актриса звинуватила Джонні в домашньому насильстві. Ці звинувачення повністю змінили його життя. Актор став свого роду персоною нон-грата: це відбилося і на його кар’єрі, яка пішла на спад.

Адвокат Ембер Герд визнав, що зірка не перерахувала кошти на благодійність. За словами юриста, ці гроші були потрібні актрисі для того, щоб захистити себе від звинувачень з боку колишнього чоловіка.

Взимку минулого року в Мережі з’явився запис розмови, на якій Герд визнається, що вона сама била Джонні в ході їх невдалого шлюбу. Однак навіть такий речовий доказ не допоміг артисту виграти суд у справі про наклеп, який він затіяв проти британського таблоїду The Sun, що першим розповів історію його дружини.

Нещодавно стало відомо, що мама Ембер Герд мріяла про її повернення до Джонні Деппа. Однак сам актор не горить бажанням возз’єднатися з підступною блондинкою. Через скандальних звинувачення з боку Ембер він втратив роль в «Фантастичних звірях». Шанувальники актора атакують його колишню дружину і надсилають на її адресу погрози.

Читайте також: Джонні Депп зобов’язаний виплатити майже мільйон доларів скандальному таблоїду “The Sun”


Не пропустіть