В Анни Трінчер виявили доброякісну пухлину під час медичного обстеження

Відома співачка та акторка Анна Трінчер поділилась з фоловерами не дуже приємною новиною. За словами дівчини, зовсім скоро їй зроблять операцію зі збільшення грудей. Перед цим зірка повинна пройти медичне обстеження, щоб переконатись, чи безпечно робити таку операцію.

Артистка вирішила не гаяти часу. Вона відразу відправилась до лікарні, щоб пройти медичне обстеження. Проте, під час нього Анну Трінчер неабияк спантеличили.

Річ у тім, що в артистки виявили фіброаденому – переважно доброякісну пухлину. Анна Трінчер неабияк розгубилась та злякалась. Проте, лікар-мамолог переконав дівчину в тому, що за ущільненням зазвичай просто спостерігають, а іноді вирізають.

Така новина неабияк засмутила співачку. За словами Анни Трінчер, видалення фіброаденоми відбудеться під час операції зі збільшення грудей. Зірка українського шоу-бізнесу сподівається, що все пройде успішно та без ускладнень.

Такими подробицями Анна Трінчер поділилась в Instagram-stories. Фоловери відразу підтримали дівчину. Вони повідомили, що неабияк хвилюються за здоров’я артистки. Велика кількість фанів побажала Анні Трінчер успішної операції зі збільшення грудей та міцного здоров’я.

Читайте також: Злата Огнєвіч показала свою розкішну квартиру


Не пропустіть