Ірина Горова розповіла, як реагує на те, що її називають колишньою Потапа

Відома продюсерка Ірина Горова вирішила розповісти, як реагує на те, що її називають колишньою Потапа. Експодружжя перебуває у дружніх стосунках. За словами жінки, їх пов’язує спільна робота та син Андрій.

Ірина Горова заявила, що в багатьох вона асоціюється саме з Потапом. Проте, продюсерку це зовсім не бентежить. В інтерв’ю “Відверто.LIVE” Ірина Горова зізналась, що багато чого пережила з Потапом.

Жінка, навіть, порівняла себе та колишнього чоловіка з крилами одного птаха. Також продюсерка назвала Потапа дуже творчим й талановитим. Ірина Горова неабияк пишається своїм колишнім чоловіком.

Вона вдячна Потапу та щасливі подружні роки та чудового сина. Також продюсерка заявила, що найголовнішим для неї є знати свої можливості. Ірина Горова багато часу приділяє саморозвитку. Жінка розуміє свою цінність та пишається тим, що працює над особистим брендом.

Зі словами ексдружини Потапа погодилась чимала кількість шанувальників. Вони назвали жінку дуже мудрою й талановитою. А ще фоловери побажали їй успіхів в особистому житті.

Читайте також: Катерина Реп’яхова знову подала заяву до суду на колишню дружину Віктора Павліка


Не пропустіть