Jerry Heil нарвалась на критику через стрази у щілині між зубами

Популярна українська виконавиця Jerry Heil вирішила здивувати своїх фоловерів. Артистка має невеличку щілину між зубами. За її словами, через це співачка ніколи не комплексувала. Проте, в один момент вирішила позбутись щілини між зубами.

Брекети Jerry Heil ставити не захотіла. Зірка придумала оригінальний спосіб, щоб позбутись щілини. Вона вставила стрази між зубами. Результатом Jerry Heil поділилась в Instagram-stories.

Співачка звернулась до стоматолога та через деякий час продемонструвала красиву усмішку. Після процедури артистка поцікавилась у фоловерів, чи подобаються їм стрази на місці щілини.

Зірка українського шоу-бізнесу очікувала, що шанувальники відразу відреагують на її вчинок. Проте, стрази у щілині між зубами сподобались лише деяким фанам.

Велика кількість фоловерів відразу захейтила Jerry Heil за її вчинок. Вони зовсім не розуміють, навіщо співачка наважилась на таку процедуру. За словами шанувальників, артистці зовсім не личать стрази у щілині між зубами.

Jerry Heil була трішки розгублена, коли побачила негативну реакцію своїх фоловерів. Проте, вона не стала сильно засмучуватись. За словами Jerry Heil, співачка завжди робить лише те, що подобається їй.

Читайте також: Злата Огнєвіч показала свою розкішну квартиру


Не пропустіть