Катерина Осадча та Юрій Горбунов весело відгуляли Святвечір з кумами

Відоме зіркове подружжя Юрій Горбунов та Катерина Осадча побували на святкуванні католицького Святвечора, яке влаштувала їхня кума Христина Храновська. Не так давно в мережі з’явилось відео, в якому телеведуча показала гучне різдвяне гуляння в стилі бароко.

За словами Катерини Осадчої, її кума влаштувала святкування Святвечора у заміському маєтку. Телеведучу та її коханого зустрічали чоловіки, які були одягнені в козацьке вбрання. Також був присутній вертеп з колядою. Своїх гостей Христина Храновська пригощала смачними закусками та наливкою.

Їжа на святковому столі лежала у керамічних тарілках. Також кума Катерини Осадчої влаштувала для гостей справжній концерт. Їх розважали такі артисти, як Олег Скрипка, гурт “Go_A” та інші. Телеведуча повідомила, що на святкуванні отримала багато позитивних емоцій.

Жінка щаслива, що має таку чудову куму. А ще, на думку Катерини Осадчої, шанування українських традицій є дуже хорошою справою. Фоловери відразу засипали зіркове подружжя компліментами. За їхніми словами, телеведуча має прекрасну куму.


Не пропустіть