52-річна Дженніфер Лопес показала обличчя без макіяжу

Знаменита американська акторка, співачка та танцівниця Дженніфер Лопес приголомшила мережу своїм зовнішнім виглядом. Не так давно в Instagram-stories зірка потішила фоловерів світлиною, на якій постала повністю без макіяжу. Дженніфер Лопес ніколи не соромиться публікувати фото, демонструючи свою природну красу.

Перед камерою 52-річна знаменитість постала у красивому бежевому кімоно. Своє волосся Дженніфер Лопес зібрала у хвіст. Зазвичай артистка з’являється перед камерою з яскравим макіяжем та в ефектному вбранні. Проте, на цей раз зірка вийшла на зв’язок з фоловерами у домашньому образі.

Співачка ретельно стежить за своїм зовнішнім виглядом. Вона займається спортом, дотримується правильного харчування та завжди налаштовує себе лише на позитив. Саме це допомагає Дженніфер Лопес мати приголомшений вигляд у 52-річномі віці.

Величезна кількість фоловерів відразу прокоментувала фото співачки. За їхніми словами, Дженніфер Лопес зовсім не виглядає на свій вік. Шанувальники засипали зірку компліментами та назвали нереально красивою. Фоловери заявили, що про такий зовнішній вигляд мріє кожна жінка.

Читайте також:Ексчоловік Олени Шоптенко Дмитро Дікусар розповів про нову обраницю


Не пропустіть