Універсальна стрижка каре – трендові варіанти 2021 року

Стрижка «Каре» завжди вважалася однією з найбільш зручних і універсальних. Більше того, з кожним сезоном представлена ​​зачіска стає все більш популярною. А завдяки роботі багатьох перукарів в останні роки жінки можуть приміряти на себе велику кількість різноманітних стрижок.

Варто відзначити, що майстри виконали чималу роботу, адже намагалися створювати нові моделі, які б відповідали всім модним тенденціям. Саме завдяки цьому зачіска залишається актуальною.

Стандартна варіація стрижки «Каре» – кращий варіант для всіх типів зовнішності. На даний момент швидше за все не існує більш універсальної стрижки, яка підходить всім модницям, крім стандартної варіації каре. Більше того, іноді стрижка каре допомагає дівчині не тільки залишатися в моді, а й допомагає створити новий оригінальний образ.

Варто відзначити, що дана стрижка прекрасно обрамляє обличчя жінки, виділяючи всі переваги її зовнішності, завдяки чому її образ стає в рази красивішим і виразнішим. При цьому, зачіска також здатна приховати всі недоліки.

Стрижка «Каре» для власниць круглого типу обличчя

Власницям описаного типу обличчя досить складно підібрати максимально відповідну варіацію стрижки каре. Однак, це не означає, що варто відмовитися від затії зробити таку зачіску. В даному випадку фахівці рекомендують звернути увагу на подовжену варіацію зачіски, так як вона може візуально витягнути овал обличчя завдяки довгим пасмам в зоні скул.

Стрижка «Каре» для дівчат з типом обличчя «Овал»

Власницям овального типу обличчя пощастило найбільше, так як їм ідеально підходять абсолютно будь-які варіації стрижки каре. Більше того, при бажанні дівчина може експериментувати зі своєю зачіскою, виконавши подовжену, коротку або навіть асиметричну варіацію стрижки каре.

Стрижка «Каре» для власниць квадратного типу обличчя

Існує безліч різних варіацій стрижки каре, які прекрасно підходять жінкам з квадратним типом обличчя. Однак, все ж рекомендується звертати увагу саме на ті моделі, які можуть візуально згладити кути. Наприклад, асиметрична варіація каре, доповнена косим чубчиком.

Читайте також: Наймодніші стрижки та зачіски 2021 року


Не пропустіть