Суха та зневоднена шкіра: причини, про які ви не знали

Сухість шкіри може стати такою ж проблемою, як і зайва жирність. Звичайно, суха шкіра дуже рідко є проблемною, жінки з подібним типом нечасто користуються послугами косметолога, щоб виправити будь-які недоліки. Однак основною проблемою сухого типу може стати передчасне старіння шкіри і неприємні відчуття, на які скаржаться багато власниць шкіри подібного типу. Але чи знали ви, які причини нерідко стають одними з основних причин формування сухого типу шкіри? Ми розповімо.

Куріння і алкоголь? Отримуємо суху шкіру

Навіть якщо від природи ви володієте нормальним типом шкіри, неправильний раціон і різні зловживання здатні змінити його не в кращу сторону. Нікотин і хімічний склад сигарет здатні за кілька років вбити якість шкіри, зробивши колір обличчя нерівномірним і «подарувавши» вам стягнутість. Якщо ж ваша шкіра жирна, захоплення алкоголем і курінням може привести її до зневоднення, що проявиться через посилену роботу сальних залоз, що також приведе вас в кабінет косметолога. Будьте обережні.

Які препарати ви приймаєте?

Іноді без медикаментів не обійтися, і все ж, якщо ви раптово зрозуміли, що ваша шкіра починає стрімко змінюватися, лущитися, облазити так, що ваш улюблений крем вже не справляється, перечитайте інструкцію до препарату, який ви приймаєте останнім часом. Нерідко сухість приносять діуретики, гормональні засоби та кортикостероїди.

Менше стресу

Наш психологічний стан нерідко знаходить відображення в фізіологічному. При підвищеному рівні стресу, що типово для жителів великого міста, першою найчастіше реагує шкіра, змушуючи працювати сальні залози максимально активно, або ви отримуєте стягнутість і лущення. Всьому виною гормон кортизол, підвищення якого завжди супроводжується негативними реакціями з боку організму.

Хронічний коліт

Ще одна неочевидна причина – хвороби кишечника. Цей орган виконує найважливіші функції в організмі, а тому порушення в його роботі призводять до збоїв у багатьох системах. У випадку з колітом нерідкі напади діареї, що призводить до втрати великої кількості рідини, а наша шкіра, як ми знаємо, має потребу в підтримці водного балансу. Крім того, виводяться найважливіші вітаміни і мінерали, які вимагають негайного відновлення, щоб повернути шкірі первинну красу.

Читайте також: Догляд за обличчям взимку: 5 головних помилок


Не пропустіть