Крістіна Річчі звинуватила свого чоловіка в насильстві

40-річна голлівудська зірка оприлюднила шокуючі відомості про своє особисте життя. Крістіна Річчі висунула жорсткі звинувачення проти оператора Джеймса Хірдеджена.

Актриса фільму «Сімейка Адамс» розповіла, що в останні роки регулярно стикалася з жорстоким поводженням свого чоловіка. За словами Крістіни, перший раз це сталося в грудні 2019 року. Після цього вона вирішила розлучитися з Джеймсом.

Однак через пандемію коронавірусу шлюборозлучний процес забарився. Подружжя ізолювались разом з 6-річним сином Фредді в своєму розкішному маєтку. Річчі заявила, що після цього Хірдеджен зробив на неї два напади в червні 2020 року. «Я опинилася в пастці в будинку з жорстоким кривдником під час карантину», – емоційно заявила голлівудська супердіва.

Зірка повідомила судді, що отримала синці і порізи після того, як Джеймс схопив її за зап’ястя, виволік з дому і кинув в яму для багаття. Під час подальшого нападу, за словами актриси, чоловік плюнув в неї, а потім шпурнув в її сторону стілець і чашку кави. Свідком цього сімейного скандалу став їхня єдина дитина. У свідченнях говориться, що чоловік знущався над нею, голосно хрюкаючи, згадуючи її роль дівчини зі свинячим п’ятачком замість носа у фільмі «Пенелопа».

Річчі розповіла про погрози з боку чоловіка, які звучали в її адресу під час сварок. «Він сказав те, що змусило мене думати, що він може вбити мене. Він заявив, що пошкодував би мене тільки в єдиному випадку, якщо б мене розчленували на дрібні шматочки. Це змусило мене заховати всі ножі та гострі предмети в будинку», – йдеться в судових документах.

Актриса надала в суді фотодокази, на яких відобразила синці на руках і інших частинах тіла. Христина домоглася ордера, що забороняє Хірдеджену наближатися до неї і Фредді ближче, ніж на 100 ярдів. Оператор також позбувся можливості контактувати з дружиною і сином по телефону, повідомляє Daily Mail.

Артистка попросила суд заборонити Джеймсу публікувати аудіоповідомлення і відеоролики, які він накопичив під час їх відносин, щоб «принизити або збентежити» дружину. Крістіна зажадала одноосібної юридичної та фізичної опіки над їхнім сином.

Представники Хірдеджена, в свою чергу, також будуть домагатися ордера, що забороняє Христині наближатися до чоловіка. «Мій клієнт однозначно заперечує всі звинувачення в зловживаннях, висунуті пані Річчі, які мали місце в 2020 році, так і раніше. Джеймс має намір оприлюднити факти, які доводять її жорстоке поводження, викликане зловживанням алкоголем і психоактивними речовинами», – заявив адвокат Ларрі Бакман.

Христина і Джеймс познайомилися в 2011 році на зйомках. Через два роки актриса і оператор зіграли весілля. У серпні 2014 року у подружжя народився син Фредді Хірдеджен. Після заяви про розлучення Річчі зняла обручку.

Читайте також: Леся Нікітюк відверто зізналась, що задумується над всиновленням дитини


Не пропустіть