Леся Нікітюк відверто зізналась, що задумується над всиновленням дитини

Відома українська телеведуча Леся Нікітюк приголомшила фанів своїм відвертим зізнанням. Жінка розповіла, що почувається дуже самотньо, тому почала задумуватись над всиновленням дитини. Про це Нікітюк повідомила в програмі “В гостях у Дмитра Гордона”.

За словами телеведучої, увесь свій час жінка присвячує роботі. Вона спілкується з багатьма людьми, проте до неї ставляться з недовірою. Леся Нікітюк пояснила все тим, що велика кількість знайомих, з якими проводить час телеведуча, вважають її не такою, як хотілося б бачити. Через це жінка відчуває себе дуже самотньою.

Також Леся Нікітюк відверто розповіла про всиновлення дитини. За словами телеведучої, вона дуже хоче мати двох діток. Проте, для себе жінка розглядає і варіант всиновлення. Нікітюк розповіла, що дуже поважає тих людей, які вирішили взяти дитину з притулку. На її думку, в жінки повинне бути дуже велике серце, щоб прийняти таке рішення.

А ще вона згадала Анджеліну Джолі, яка виховує не одну прийомну дитину. Леся Нікітюк заявила, що якщо матиме можливість, то обов’язково візьме малюка з дитячого будинку.

Читайте також: Леся Нікітюк відверто розповіла, хто допоміг їй зробити кар’єру на телебаченні


Не пропустіть