Леся Нікітюк відверто розповіла, хто допоміг їй зробити кар’єру на телебаченні

Леся Нікітюк користується шаленою популярністю серед українських телеглядачів. Сьогодні вона є ведучою багатьох відомих шоу на Новому каналі. Проте, визнання та любов зірка отримала саме завдяки відомому шоу “Орел і решка” на каналі “Інтер”. Нікітюк замінила в програмі Жанну Бадоєву та стала телеведучою у 2012 році.

У своєму інтерв’ю Дмитру Гордону Леся розповіла, як їй вдалося побудувати таку успішну кар’єру. Жінка розповіла, що на кастинг її запросив Володимир Зеленський, який тоді займав посаду генерального продюсера телеканалу “Інтер”. Він запримітив її на шоу “Розсміши коміка” де дівчина, разом зі своєю подругою Олею, спричинила справжній фурор. Дівчата з’явились у декількох випусках гумористичного шоу, та вразили своїми жартами не тільки глядачів, а й суддів, одним з яких був Зеленський.

Леся розповіла, що продюсери “Орла і решки” мали на приміті іншу блондинку для участі в шоу, проте Володимир наполіг, щоб саме білявка з “Розсміши коміка” взяла участь у кастингу на роль ведучої. Нікітюк пояснила, що саме Володимир тоді приймав усі важливі рішення на “Інтері”, тому продюсери до нього прислухалися.

В якості подяки Зеленському, Леся разом з сестрою вишила бісером карту України, на якій зображені усі області, а також цифра 95 біля Кривого Рогу. Зірка стверджує, що сьогодні її подарунок висить у нього в кабінеті.

Читайте також: Леся Нікітюк розповіла про прикрий інцидент, який трапився з нею в Карпатах

 


Не пропустіть