Анастасія Приходько відверто розповіла, що стало причиною її розлучення з екскоханим

Відома українська співачка Анастасія Приходько вже 7 років живе зі своїм чоловіком Олександром Притулою, та виховує їх спільного сина Гордія. Співачка пишається своєю сім’єю, та радіє тому, що у її родині панує любов та порозуміння. Проте, не все в її житті було так “казково”.

До цього Приходько мала стосунки з Нуріком Кухілавою, який був успішним грузинським підприємцем. Пара жила у цивільному шлюбі близько 3 років, але співачка вирішила розірвати ці стосунки. Всю правду про свій роман з бізнесменом Анастасія розповіла у програмі “Неймовірна правда про зірок”.

Жінка пішла від Нуріка ще 8 років тому. Причиною такого рішення стали численні зради та насильство з боку чоловіка. Приходько пояснила, що така поведінка її екскоханого була спричинена впливом алкоголю. Жінка довго не наважувалась піти від Нуріка, оскільки хотіла, щоб у їх спільної доньки Нани була повноцінна сім’я. Саме через 2-річну дівчинку співачка довго закривала очі на усі зради та вибрики чоловіка. Сьогодні Нані виповнилося 10 років.

Приходько розповіла, що чоловік зраджував її постійно. Жінка навіть знайшла переписку з коханкою у його телефоні. Крім цього, чоловік часто дозволяв собі піднімати руку на Анастасію. Проте, навіть не ця ситуація змусила співачку з маленькою донькою на руках покинути Кухілаву. Останньою краплею стало те, що ексчоловік вдарив Нану, якій тоді було лише 2 роки.

Сьогодні Приходько не спілкується зі своїм колишнім, а її донька навіть не питає про свого тата. Співачка вважає це правильним, оскільки таку людину навряд чи можна назвати батьком.

Читайте також: Анастасія Приходько показала відверте фото у ванні


Не пропустіть