У листопаді потрібно обробити грунт содою, хороший урожай на наступний сезон вам гарантований

Овочівництво – це справжня наука, в якій доводиться постійно експериментувати. Так, наприклад, існує багато причин низької врожайності, але однією з основних є занадто висока кислотність ґрунту. Довгий час я нічого не знала про це, але по сусідству зі мною живе досвідчена дачниця, яка відкрила мені один секрет. У минулому році вона розповіла, що нормалізувати рівень pH можна за допомогою звичайної харчової соди. Я спробувала, і виявилося, що це дійсно добре працює. Тепер я щороку посипаю нею грядки, завдяки чому збираю багатий урожай.

Просто і ефективно

Існують різні покупні засоби, спрямовані на зниження кислотності грунту. Однак в них також містяться шкідливі і потенційно небезпечні речовини, здатні стати причиною розвитку різних проблем зі здоров’ям.

Харчова сода має аналогічний ефект, але при цьому вона є екологічно чистою і, що не менш важливо, безпечною. Використовуючи її, ви зможете зібрати багатий урожай овочів, які будуть натуральними, неймовірно смачними і корисними.

Що потрібно робити?

Обробку землі найкраще проводити в жовтні-листопаді. Навіть якщо до цього часу вже вдарять перші заморозки – нічого страшного. Суть методу полягає в тому, що потрібно всього лише посипати содою місця, де у вас будуть знаходитися грядки. Поливати нічим не потрібно, оскільки навесні, під час танення снігу, вона і так вбереться в землю і нормалізує рівень кислотності. Це не тільки позитивно позначиться на врожайності, а й знизить ризик розвитку різних захворювань, а також допоможе в боротьбі з деякими шкідливими комахами.

Таким чином харчова сода – це універсальний засіб, який можна ефективно використовувати в овочівництві. Я дуже вдячна сусідці, що вона розповіла мені про цей метод, оскільки тепер я витрачаю менше часу на догляд за рослинами, збираючи кращий врожай.

Читайте також: Мульчуємо грунт і обрізаємо кущі: готуємо дачу до зими правильно


Не пропустіть