Антитренди прикрас 2020-2021, і їх модна заміна

Для будь-якого гармонійного образу необхідний стильний аксесуар. Які саме прикраси варто вибирати в цьому сезоні, ми розповімо вам у нашій статті, а також покажемо антитренди, від яких варто відмовитися.

Антитренд

Поєднання: чокер + багатошарові прикраси, які складаються з тонких ланцюжків – виглядає старомодно, стилісти відносять даний аксесуар до “антитрендів”.

Актуально

Лаконічний масивний і короткий ланцюжок – тренд 2020 року, до якого радять придивитися сучасні гуру моди. Громіздкий аксесуар чудово виглядає в одному тандемі з різними стилістичними образами. Для багатошаровості можна доповнити масивний аксесуар за допомогою тонкого подовженого ланцюжка.

Антитренд

Масивні сережки з великими кольоровими каменями – не найвдаліша прикраса 2020 року, її складно обіграти нарядами і навіть макіяжем. Існує ймовірність того, що використавши даний аксесуар будь-який стилістичний образ буде виглядати просто і без смаку.

Актуально

Прикраси з витончених перлів різних форм в золотій оправі – стильний тренд цього сезону. Поєднання елегантних перлів з грубим золотим ланцюжком вибирають жінки з відмінним смаком.

Антитренд

Кольорові перли і прикраси, які складають набір: сережки, ланцюжок і браслет – застарілий аксесуар, який виглядає заляпано, а також додає небажаного віку своїй власниці. Не роздумуючи відмовтеся від даного аксесуара на користь більш трендових мінімалістичних прикрас.

Актуально

Мінімалізм, абстракція, а також витончені перли незвичайної форми – ось, що зараз дійсно актуально і користується шаленим попитом в аксесуарах.

Антитренд

Жіночі ручки виглядають грубо і недоречно з великою кількістю кілець на кожному пальці. Стилісти радять відмовитися від покупок масивних кілець і перснів з камінням, вони можуть легко зіпсувати будь-який ваш образ.

Актуально

Тонкі і витончені кільця незвичайних геометричних форм відносяться до сучасних трендів 2020 року.

Читайте також: Головні антитренди 2021: про ці речі варто забути


Не пропустіть