Три прийоми, які допоможуть жінці назавжди прив’язати до себе чоловіка

Ну яка жінка не мріє завоювати серце і розум бажаного чоловіка? Щоб він очей не зводив, “обривав” телефон і думати не міг про інших? Деякі відважні жінки відправляються за любовними ворожіннями і приворотами до екстрасенсів, але найбільш мудрі цілком можуть “підкорити” коханого власними силами.

Ми пропонуємо вашій увазі просту і дієву техніку “трьох кроків”, яка допоможе назавжди прив’язати до себе будь-якого вподобаного представника протилежної статі.

1. Легкий флірт недомовленості.

Один з головних промахів більшості жінок – це надмірна відкритість і простота. А їх самці-завойовники точно не оцінять. Неважливо, в якій із стадій знаходяться зараз ваші стосунки. Якась загадка, залишаючи простір для польоту чоловічий фантазії, повинна залишатися завжди. Краща тактика – це незавершеність, недомовленість. Нехай ваш обранець горить бажанням відкривати у вас нові сторони знову і знову. Це стане для нього прекрасним стимулом завоювати, розгадати, наблизитися на максимально допустиму відстань.

2. Зачепи його на гачок.

Як гачок або, якщо хочете, якір, який намертво прикує до вас чоловіка, буде виступати якась асоціація, яка постійно буде повертати його до вашого милого образу. Це може бути аромат парфумів, якась фраза або музична композиція, яка завжди нагадуватиме йому саме про вас. Можна, нібито ненароком, залишити у нього в квартирі або салоні авто свою губну помаду, шийну хустку або шпильку. Головне, щоб ця деталь відразу змушувала хвилюватися його душу і серце.

3. Повна незалежність.

Навіть, якщо ви вже готові з глузду з’їхати від кохання і повністю підкоритися своєму кавалеру, завжди давайте йому зрозуміти, що ви особистість, абсолютно від нього не залежна і самостійна. Ні в якому разі, не допускайте і натяку, що залежите від чоловіка в матеріальному стані, не відповідайте занадто швидко на його повідомлення, не дзвоніть першою. Ці нехитрі прийоми подіють значно швидше, ніж міні-спідниця або глибоке декольте.

Джерело woman.rаmbler
Не пропустіть