Трендовий манікюр на квадратні нігті: ідеї, які чудово виглядають в будь-якому віці

У новому сезоні в тренді – короткі та довгі нігті. Середня довжина більше не актуальна. Найоптимальнішим варіантом, на думку модних експертів, є квадратна форма коротких нігтів. Вона чудово виглядає в будь-якому віці і гармонійно поєднується з усіма стилями, починаючи від класичного і закінчуючи спортивним.

У пріоритеті – практичність

Практика показує, що саме нігті квадратної форми найрідше ламаються. Тож не дивно, що її прагнуть робити як витончені модниці, так і ділові жінки, які впевнено дивляться в майбутнє. Крім цього з такими нігтями легко справлятися з повсякденними побутовими завданнями.

Краса і універсальність

Квадрат може бути яскраво вираженим або мати м’яку форму. У будь-якому випадку можна підібрати вишуканий манікюр на кожен день або свято. Потрібно запам’ятати, що світлі відтінки візуально подовжують нігті, а темні кольори візуально виділяють ніготь на тлі шкіри. До речі, восени 2021 року в моді сірий, червоний, чорний і зелений кольори. Вітаються принти у вигляді осінніх гілок або листя.

Декоративні елементи

На коротких нігтях квадратної форми чудово виглядають прикраси у вигляді однотонних або різнокольорових паєток, страз і дорогоцінних каменів. Вони красиво переливаються на світлі. Їх можна додати абсолютно на будь-яку техніку нейл-арту. З їх допомогою можна зробити акцент на одному-двох пальцях руки або за бажанням прикрасити відразу всі нігті обох рук.

Квадратний манікюр не перший рік займає лідируючі позиції в модних рейтингах. Він дійсно красиво виглядає на руках і не набридає з часом. З його допомогою створюється доглянутий образ привабливої ​​жінки.

Читайте також: Головні тренди осіннього манікюру 2021: 25 найкрасивіших ідей цієї осені


Не пропустіть