Текстурований боб на коротке волосся: трендовий варіант стрижки на осінь 2021

Багато жінок по всьому світу віддають перевагу носити коротке волосся. За ним просто доглядати і легко робити укладку. У суспільстві існує стереотип, що коротка стрижка виглядає нежіночно і груб але текстурований боб повністю розвіює всі ці міфи.

Переваги стрижки

Особливість текстурованого бобу полягає в тому, щоб додати волоссю об’єму. Це чудовий варіант для тих, кому його не вистачає. Завдяки пасмам різної довжини навіть найтонше і мляве волосся буде виглядати привабливо.

Варіації текстурованого бобу

Боб вважається універсальною стильною стрижкою, яка підходить усім жінкам, незалежно від віку, типу обличчя і структури волосся. Текстурований боб підкреслює типаж, головне – правильно вибрати різновид популярної стрижки.

Наприклад, стрижка без чубчика ідеально підходить жінкам з овальним типом обличчя. Косий чубчик прикрасить круглолицих дам і власниць квадратного типу обличчя. Традиційно у жінок з трикутним типом обличчя – високе чоло, тому їм підійде філірований чубчик однієї довжини або довгий косий чубчик.

Способи укладання

Для повсякденних образів достатньо вимити волосся і нанести на пасма піну або спрей для додання об’єму. Для особливих випадків коротке волосся можна висушити феном за допомогою круглої щітки і нанести стайлінгові засоби для укладання.

Для текстурованого бобу в подовженому варіанті, волосся можна накрутити на об’ємні або дрібні бігуді. Їх слід тримати на пасмах не менше 20 хвилин. Волосся можна прикрасити невидимками, обідком або декоративною стрічкою.

Текстурований боб має багато варіантів. Стрижка доречна при створенні повсякденних або святкових образів. Зачіска вийде стильною і лаконічною.

Читайте також: Трендові стрижки на волосся середньої довжини осінь-зима 2021/2022


Не пропустіть