Трендові стрижки на волосся середньої довжини осінь-зима 2021/2022

Новий сезон, найчастіше, пробуджує в кожній жінці бажання щось змінити в собі: колір волосся, стрижку, кардинально поміняти стиль в одязі або навіть зробити татуювання або пірсинг. У цій статті ми пропонуємо вашій увазі трендові жіночні стрижки для середньої довжини волосся, які будуть на піку популярності восени, а також взимку 2021/2022 років.

Стильний і жіночний образ допоможе вам створити класична стрижка “каре”, як з рівними зрізом, так і “рваним” ефектом на кінчиках. Волосся біляобличчя буде виглядати максимально ефектно і об’ємно, якщо ви зробите подовжений чубок “шторку” або косу модель.

Ефектна стрижка “каре” з рівним зрізом і прямим філірованим чубчиком – ідеальний варіант, коли душа вимагає змін.

Зверніть увагу, що навіть кучерявому від природи волоссю ідеально підійдуть такі стрижки, як “каре-боб” або класичне “каре”.

Коротка стрижка “каре” з трендовим “рваним” ефектом + косий подовжений чубчик – безпрограшний тандем для колоритних жінок різного віку. Цю стрижку стилісти пропонують нам носити, як з прямим, так і кучерявим волоссям.

Тренд на косі подовжені чубчики набирає обертів. Якщо ваше волосся від природи тонке і позбавлене об’єму, значить саме чубчик дозволить вам вирішити ряд проблем, які з ним виникають.

Наступна стрижка для волосся середньої довжини – це класичний “боб” з подовженими пасмами біля обличчя. В даному випадку краще не використовувати філірування, драбинку і т.д. Одного рівного зрізу буде достатньо, щоб ваш імідж заграв новими фарбами.

Якщо хочете все ж доповнити класичний “боб” чубчиком, тоді краще вибирати модель “шторка”.

Читайте також: Трендові зачіски для жінок з круглою формою обличчя: 12 особливих ідей


Не пропустіть