Трендові зачіски для жінок з круглою формою обличчя: 12 особливих ідей

Оточуючі щипають за щоки і називають вас милою? А ви завжди мріяли, щоб вас називали «гарячою» замість «милою»? Якщо так, то не варто впадати у відчай, є способи, які дозволять приховати круглу форму обличчя або відвернути увагу оточуючих від цієї особливості.

Пропонуємо вашій увазі колекцію зачісок, стрижок і прийомів, які підійдуть для круглого обличчя!

Скуйовджена піксі для круглого обличчя

Піксі – це номер один серед стрижок для круглого обличчя. Незважаючи на стереотип, що короткі стрижки не підходять круглолицим жінкам, стилісти навпаки радять вибирати зухвалу зачіску. Причому бажано вкладати піксі трохи недбало, місцями хаотично. Чим більше натуральності в зачісці, тим менше уваги буде падати на недоліки обличчя.

Асиметричний боб для круглого обличчя

Асиметрія – це стилістична хитрість, яка одним помахом вирішує багато проблем. І така зачіска здатна не тільки зробити обличчя пропорційним але й приховати інші незначні дефекти зовнішності. Тому асиметричний боб стане тією зачіскою, яка допоможе вам виглядати на всі 100%. Не забувайте, що саме боб найбільше славиться своєю неймовірною красою і простотою в укладанні.

Кучеряве і пряме каре для круглого обличчя

Ніжне і одночасно спокусливе каре яке дуже гарно підходить жінкам з круглим обличчям. У вас є два варіанти – це зробити кучерики або залишити каре в природному прямому вигляді. Обидві ці зачіски дозволять приховати виразну частину овалу.

Середні і довгі зачіски для круглого обличчя

Середні і довгі стрижки будуть в тренді цієї осені та дуже вдало підійдуть для жінок з круглим обличчям. Вибір стрижок настільки великий, що дає можливість трохи поекспериментувати. Також відкривається величезний простір для фантазії в плані створення зачісок. Жінкам із круглим обличчям однаково добре підходять прямі і акуратні варіанти але більш ефектно виглядають хвилясті, трохи недбалі і природні зачіски.

Кругле обличчя – це не така велика проблема, як може здатися на перший погляд. На сьогодні представлено дуже багато зачісок, які легко ховають прикрий недолік. Залишається прийти до стиліста і попросити зробити з себе справжню фатальну красуню.

Читайте також: Трендові варіанти стрижки піксі для жінок за 60


Не пропустіть