Ембер Герд показала свою піврічну доньку, народжену від сурогатної матері

Тривала судова тяганина з Джонні Деппом не заважає Ембер Герд насолоджуватися материнством і приділяти час собі. Знайти баланс між турботою про дитину і особистими потребами – непросте завдання для будь-якої мами. Судячи з нових фото в Instagram, Ембер вдалося знайти гармонійне рішення. На одній з опублікованих світлин, актриса грається з донькою, а на іншій – насолоджується косметичними процедурами.

Фото зі своєю піврічною донечкою Ембер доповнила зворушливим підписом: “Кращі шість місяців мого життя, перші шість місяців її життя”. Нагадаємо, що Герд стала мамою в квітні цього року. Для того, щоб здійснити свою мрію про дітей, актриса вдалася до послуг сурогатного материнства . Після цього Ембер не раз висловлювалася на підтримку жінок, які мають проблеми з фертильністю.

Не так давно Герд зізналася, що для неї важлива приватність. “З одного боку, я переконана, що моє особисте життя нікого не стосується. Але разом з тим я розумію, що характер моєї роботи змушує шукати компроміси”, – написала вона. Актриса підкреслила, що суспільство висуває багато невиправданих вимог до одиноких молодих мам: “Я сподіваюся, що ми вже готові прийняти той факт, що необов’язково мати кільце на пальці, щоб виховувати дітей”.

Читайте також: Камалія повідомила, що її мама потрапила в ДТП


Не пропустіть