Донька Мадонни різко відповіла на критику в свою сторону

Старша донька Мадонни, Лурдес Леон, багато перейняла від своєї знаменитої матері. Дівчина не боїться виступати проти громадської думки і рішуче відкидає застарілі стереотипи та обмеження. Так, на минулому Met Gala Лурдес з’явилася з неголеними пахвами, нітрохи цього не бентежачись. На жаль, не всі оцінили такий виклик стандартам краси, і на молоду модель посипалися численні критичні зауваження.

Сама Лурдес вирішила не ігнорувати різкі випади в свою сторону і відповіла недоброзичливцям. У своєму Instagram-акаунті вона опублікувала розкішне фото з церемонії і заклик до терпимості: “Давайте приймемо за норму – не обговорювати жіночі тіла! Думайте, перш ніж залишати коментарі з ненавистю до жінок!”.

У відповідь Леон отримала багато підтримки від лояльної аудиторії. “Те, що ви робите, виступаючи проти патріархату – не обходиться без наслідків. Але коли такі сильні жінки, як ви, проявляють ініціативу, це надихає багатьох наслідувати їхній приклад. Будь ласка, продовжуйте!”, – написав один з користувачів. “До біса всіх, ви робите те, що робить вас щасливою!”, – додав інший.

Читайте також: Ольга Фреймут прокоментувала непристойні жести своєї доньки Злати


Не пропустіть