Трендовий манікюр для ділових жінок: ідеї модного дизайну 2021-2022

Строгий діловий стиль зобов’язує жінок, які працюють в офісі, дотримуватися певного дрес-коду. І стосується він не тільки одягу, але й манікюру. Тому деякі сучасні модниці ламають голову над тим, який дизайн нігтів вибрати. Та так, щоб він не просто відповідав вимогам але й виглядав ефектно.

У цій статті ми вирішили навести кілька актуальних варіантів, серед яких ви гарантовано зможете знайти що-небудь для себе.

Геометрія

Відрізняється своєю лаконічністю. За рахунок цього цілком підходить під концепцію офісного стилю. Тому, якщо не хочете прогадати, сміливо вибирайте дане рішення для нейл-арту.

Більше того, геометричний візерунок може бути далеко не нудним. Тут все залежить від ваших побажань і професіоналізму нігтьового майстра. До того ж ніхто не забороняв додати в даному випадку трохи блиску але тільки так, щоб кінцевий результат не перейшов в ранг святкового.

Квіточки-гілочки

Не зайвим буде додати в діловий манікюр і нотки ніжності. А зробити це дуже просто – достатньо зобразити на нігтьових пластинах квіточки-гілочки.

Правда виконувати подібний нейл-арт краще в нейтральному виконанні, сам же малюнок не перевантажувати. Нехай це буде мінімалізм але стильний. При цьому покриття може бути будь-яким – як глянцевим, так і матовим.

Негативний простір

Неймовірно цікаво виглядає манікюр для офісу з негативним простором, доповненим, наприклад, впорядкованими лініями. Також доречними стануть френч, місячний варіант або абстракція. Ну і гру відтінків, звичайно ж, ніхто не відміняв.

Павутинка

Ще одне стильне рішення для офісного дизайну нігтів, яке також ідеально впишеться і в інші образи, оскільки є універсальним.

І, навіть, якщо покриття буде однотонним, гель “павутинка” здатний змінити його в одну мить, зробивши ефектним і в той же час гармонійним.

Перепелине яйце

Одна з новинок, які отримали останнім часом широке поширення – нігті, виконані в техніці “перепелине яйце”. Суть останньої тенденції полягає в нанесенні на однотонну базу характерних темних цяток. В результаті чого виходить простий, ненав’язливий і лаконічний дизайн. Якраз те, що потрібно для ділової леді.

Мармуровий дизайн

Ідеально впишеться в образ для роботи в офісі. При цьому виглядає просто приголомшливо, особливо якщо характерний візерунок нанесений тільки на кілька нігтиків.

До речі, крім імітації мармуру, допустимі і інші “аналоги” каменів і природних мінералів.

Абстракція

Тут можна сміливо відпустити свою фантазію у вільне плавання. Доречні і мазки, і неоформлені фігури, і розводи, і завитки, і доповнення до них у вигляді квіткових мотивів або завитків.

Френч

Справжня класика на всі часи і випадки – французький манікюр. І не тільки в стандартному виконанні. Для роботи в офісі підійдуть також цікаві рішення з кольоровими або незвично виділеними кінчиками, темні або світлі. Головне, відчувати міру і не використовувати занадто яскраві лаки типу неонового.

Місячний

Підійде до будь-якого офісного наряду, не дуже впадає в очі, стильно виглядає. Що ще потрібно діловій жінці? Причому лунки при бажанні можна зробити нестандартної форми, у вигляді негативного простору або додати зовсім небагато блискучого гліттеру.

Мазки пензлем

Досить свіжий прийом, який чудово виглядає в комбінованому манікюрі. При цьому назвати його тривіальним не можна, він активно привертає увагу до нігтиків.

Читайте також: Манікюр осінь-зима 2021-2022: модні тренди і тенденції


Не пропустіть