Антоніна Матвієнко показала, якою її мама була 50 років тому

Відома артистка Антоніна Матвієнко перебуває у чудових стосунках зі своєю мамою. Жінка теж має прекрасний голос й часто тішить фанів новими піснями.

Нещодавно виконавиця поділилась з фоловерами архівною світлиною своєї мами. Антоніна Матвієнко показала, якою її рідна людина була 50 років тому.

Чорно-білий кадр з’явився на її сторінці в Instagram. Перед камерою Ніна Матвієнко постала у красивій вишиванці та з розпущеним волоссям. Через деякий час світлину прокоментувала величезна кількість фловерів.

У коментарях шанувальники залишили лише компліменти й приємні слова. Вони повідомили, що в молодості мама Антоніни Матвієнко мала чудовий вигляд.

Також фани повідомили, що артистка дуже схожа до своєї мами. Однак, Антоніна Матвієнко не дуже погоджується з цими словами. Вона заявила, що мама в молодості нагадує її старшу доньку Уляну. А ще співачка додала, що на архівній світлині Ніні Матвієнко лише 24 роки.

Виконавиця зізналась, що в молодості її мама була дуже красивою. Фоловери подякували жінці за рідкісне фото та попросили частіше публікувати такі архівні світлини.

Читайте також: Леся Нікітюк розповіла, яким має бути її майбутній чоловік


Не пропустіть