Трендові рвані стрижки на коротке волосся 40-50 років: 13 зухвалих і модних ідей

Жінки елегантного віку страждають від того, що досить проблематично підібрати гарну стрижку для створення ідеального образу. Текстура волосся таких дам помітно погіршується, воно стає рідшим і тоншим.

На допомогу жінкам приходять стрижки на коротке волосся, які візуально надають додаткового об’єму зачіскам та роблять їх легшими. В цьому напрямку чудово працюють рвані стрижки. Вони дозволяють жінкам віку 40-50 років омолодити образ, скинувши відразу кілька років.

Каре з рваними кінчиками

Стрижка каре сама по собі виглядає чудово на жінках елегантного віку. Ефект омолодження образу зростає зі створенням рваних кінчиків волосся. Від цього зачіска стає значно об’ємнішою і цікавішою. Легка недбалість додає зовнішності особливої пікантності і динамізму. Жінка віку 40+ стає привабливішою і молодшою, а образ – гармонійнішим і жіночнішим.

Стрижка рапсодія

Ця стрижка на коротке волосся однаково добре виглядає як на прямих, так і на хвилястих локонах. Вона універсальна, так як підходить жінкам з різним типом обличчя. Фішка стрижки в тому, що короткі пасма наверху надають додаткового об’єму зачісці. А обличчя обрамляється багатоступінчастою драбинкою, виконаною в рваній техніці.

Рвана стрижка боб-каре з чубчиком

Грамотно підібраний до типу обличя чубчик є окрасою стрижки боб-каре. Жінки у віці віддають перевагу рваному бобу-каре з косим або рваним чубчиком. Вона допомагає замаскувати недоліки вікової шкіри, приховати поздовжні складки на лобі, або відвернути від нього увагу, якщо лоб занадто широкий.

Рвана піксі

Упевнені в собі жінки не забудуть поекспериментувати з рваною піксі. Ця стрижка не тільки омолоджує і освіжає образ але й не вимагає особливо складного салонного догляду за укладанням. З такою зачіскою виграшно виглядає і шия, і зона декольте. Стійкий об’єм зачіски дозволяє жінці впевнено почувати себе в будь-якій ситуації.

Стрижка Шеггі

Багатошарові стрижки – це те, що потрібно для жінок у віці. Хаотичність і навмисна недбалість зачіски додає образу динамізму і молодості. А якщо пофарбувати волосся в модний колір сезону, який посилить ефект омолодження, то жінка буде виглядати на всі 100.

Рвані стрижки на коротке волосся надають жінкам 40-50 років неймовірної жіночності, омолоджуючи образ та роблять його більш привабливим.

Читайте також: Модні тренди зачісок, укладок і стрижок 2021-2022


Не пропустіть