Дружина Григорія Решетніка вирушила з батьками у відпустку

Кохана дружина відомого телеведучого Григорія Решетніка завжди мріяла відвезти своїх батьків на відпочинок. Не так давно вона повідомила, що її мрія все-таки здійснилась. Разом з чоловіком, синами та батьками Христина Решетнік відправилась у теплі краї. Такою інформацією вона поділилась в соцмережі Instagram.

На особистій сторінці жінка опублікувала зворушливе фото, на якому позує з сім’єю. Світлину вона зробила в аеропорті. Перед камерою всі члени сім’ї щиро усміхаються та налаштовуються на позитивні емоції.

Де саме відпочиватимуть рідні Христини Решетнік, вона не повідомила. У дописі жінка заявила, що неймовірно щаслива. За словами дружини Григорія Решетніка, вона неабияк пишається, що змогла відвезти своїх рідних на відпочинок за кордон. Також жінка розсекретила, що всю подорож оплатила самостійно.

Нову світлину Христини Решетнік оцінило багато шанувальників. У коментарях вони назвали жінку не лише чудовою мамою та дружиною, а й ідеальною донькою.

Велика кількість шанувальників побажала сім’ї Христини Решетнік чудово провести відпустку у теплих краях та щасливими повернутись додому.

Читайте також: Аліна Гросу кардинально змінила колір свого волосся


Не пропустіть