55-річний Віктор Павлік замилував мережу світлиною з тримісячним сином

Відомий український артист Віктор Павлік насолоджується сімейною відпусткою в теплих краях. У 55-річному віці чоловік вкотре став батьком. Він неабиякий щасливий, що кохана дружина народила йому сина.

Попри свій вік, Віктор Павлік має чудову фізичну підготовку та зовнішній вигляд. Він активно бере участь у вихованні малюка.
Не так давно артист потішив мережу новою світлиною, яку зробив під час відпочинку.

Кадр чоловік запостив на сторінці в Instagram. Перед камерою він постав з маленьким сином на руках. Віктор Павлік одягнув футболку темно-синього кольору й продемонстрував щиру усмішку. Тримісячний син артиста теж мило усміхається, позуючи в тата на руках.

У дописі Віктор Павлік повідомив, що максимально насолоджується відпочином в теплих краях. Він отримує велику кількість позитивних емоцій та вражень. Нове фото артиста відразу прокоментували фоловери.

За їхніми словами, Віктор Павлік є чудовим батьком. Фани дуже пишаються чоловіком, адже він віддає сину всю свою любов. Також шанувальники повідомили, що малюк є копією свого батька. Вони побажали артисту завжди мати такий чудовий вигляд та бути щасливим.

Читайте також: Надя Дорофєєва вперше показала шрам на грудях, який залишився після операції з видалення пухлини


Не пропустіть