Іванна Онуфрійчук відверто розповіла про трагедію у своїй сім’ї

Ведуча “Танців з зірками” Іванна Онуфрійчук відверто розповіла про трагедію у своїй родині. Подробицями вона поділилась у програмі “Зірковий шлях”.

Вперше за довгий час жінка наважилась розповісти про смерть молодшої сестри. За словами Іванни Онуфрійчук, трагедія сталась, коли їй було лише чотири роки.

Телеведуча зізналась, що не дуже добре пам’ятає молодшу сестру. За словами жінки, дівчинка померла від менінгіту. На той момент їй було два роки. Молодша сестра Іванни Онуфрійчук дуже сильно застудилась. Її смерть наступила дуже швидко та несподівано.

Телеведуча добре пам’ятає ту жахливу ніч. Проте, вона ще не розуміла до кінця, чому так сталось. Після смерті молодшої сестри, батьки телеведучої розлучились. За її словами, батько постійно зраджував мамі й рідко бував вдома.

Також Іванна Онуфрійчук додала, що в нього теж серйозні проблеми зі здоров’ям. В чоловіка двічі ставався інсульт. А ще йому робили складну операцію на голові.

Фоловери були неабияк розчулені історією телеведучої. Вони підтримали жінку приємними словами та побажали всього лише найкращого. А ще фани повідомили, що Іванна Онуфрійчук заслуговує в житті бути щасливою та здоровою.

Читайте також: Аліна Гросу кардинально змінила колір свого волосся


Не пропустіть