Камалія вперше розповіла про клінічну смерть своєї мами

Знаменита українська артистка Камалія поділилась відвертою історією зі свого життя. Не так давно жінка розповіла, як ледь не втратила маму. Про це зірка повідомила у програмі “Життя відомих людей”.

За словами Камалії, в її житті був дуже складний період. На початку 2000-х мама артистки сильно захворіла. 11 днів жінка провела у комі. В неї, навіть, була клінічна смерть. Однак, на щастя, лікарям вдалося врятувати жінку.

Також мама Камалії втратила пам’ять. Вона зовсім не впізнавала своїх рідних. Зірка українського шоу-бізнесу неабияк хвилювалась, чи повернеться пам’ять до рідної людини. На щастя, через деякий час мама співачки повернулась до повноцінного життя.

Також Камалія розсекретила, що рідній людині діагностували серйозну хворобу, а саме доброякісну пухлину в голові. Однак, попри невтішний діагноз, мама артистки не опускала рук. Вона активно займалась продюсуванням своєї доньки. А ще Камалія зізналась, що саме завдяки мамі познайомилась зі своїм чоловіком.

Артистка заявила, що мама завжди буде для неї найріднішою людиною. Вона вдячна жінці за любов, турботу та чудове виховання. За словами Камалії, мама відіграє в її житті дуже велику роль.

Читайте також: Надя Дорофєєва вперше показала шрам на грудях, який залишився після операції з видалення пухлини


Не пропустіть