Донька Олі Полякової кардинально змінила колір волосся

16-річна донька Олі Полякової часто змінює імідж та дивує фоловерів своїм зовнішнім виглядом. Дівчина зовсім не звертає увагу на критику та старається жити лише у своє задоволення.

Не так давно вона знову поекспериментувала зі своїм волоссям, змінивши його колір. Також Марія Полякова взяла участь у новій фотосесії, яка пройшла в стилі industrial.

Новими кадрами донька Олі Полякової поділилась на сторінці в Instagram. На цей раз дівчина пофарбувала волосся в рудий колір. Перед камерою вона постала у чорному вбранні.

На фотосесію Марія Полякова прийшла зі своїм другом. Він з’явився в чорному одязі та окулярах. Друг дівчини теж позував з рудим волоссям.

Фотосесію друзі влаштували на околиці вечірнього міста. Вони зробили багато красивих кадрів та чудово провели час. Фото Марії Полякової оцінила велика кількість фанів. Вони порівняли дівчину з її зірковою мамою та засипали компліментами.

За словами шанувальників, їй дуже личить рудий колір волосся. Також фоловери запідозрили дівчину у новому романі зі своїм другом. Однак, Марія ніяк не коментує такі чутки.

Читайте також: Аліна Гросу кардинально змінила колір свого волосся


Не пропустіть