Надя Дорофєєва вперше показала шрам на грудях, який залишився після операції з видалення пухлини

Відома артистка Надя Дорофєєва постійно тішить фоловерів новими кадрами та ділиться цікавими подробицями свого життя. Проте, не так давно знаменитість вперше розповіла про операцію, яку пережила чотири роки тому.

За словами зірки, їй видалили пухлину в молочній залозі. Протягом чотирьох років Надя Дорофєєва ретельно приховувала шрам на грудях, який залишився після операції. Вона постійно намагалась замаскувати його та приховати.

Однак, лише нещодавно жінці вдалося полюбити свій шрам. На сторінці в Instagram Надя Дорофєєва, навіть, запостила світлину, продемонструвавши маленький шрам. Перед камерою зірка постала у бежевому корсеті.

У дописі виконавиця повідомила, що надзвичайно важливо стежити за жіночим здоров’ям. За словами співачки, кожного року потрібно відвідувати мамолога й здавати всі необхідні аналізи. А ще Надя Дорофєєва додала, що не так давно відвідала жіночого лікаря.

Шанувальники були неабияк спантеличені, коли дізнались про складну операцію жінки. Вони заявили, що шрам на тілі артистки зовсім непомітний. А ще фоловери побажали їй міцного здоров’я.

Фани погодились зі словами Дорофєєвої щодо щорічного обстеження організму, засипавши жінку компліментами. Також новий допис співачки прокоментував її чоловік. Володимир Дантес неабияк пишається зіркою, адже вона поділилась з фанами відвертою історією зі свого життя.

Читайте також: Тіну Кароль запідозрили у романі з Ivan NAVI


Не пропустіть