Трендові зачіски і стрижки цієї весни, які ви зможете повторити

Коси, шпильки, хвости і пучки – в цьому сезоні в моді все. Пропонуємо вам надихнутися ідеями і подивитися на стильні зачіски і стрижки, які підійдуть усім.

Гладке каре добре виглядає саме по собі. Додайте до нього кілька модних сталевих невидимок і ваша стрижка заграє новими настроєм.

Підкреслити двокольорове креативне фарбування можна за допомогою легкого зібраного укладання. Скрутіть пару джгутів на попередньо скрученому волоссі і закріпіть їх шпильками або невидимками. Швидко і легко!

Довгий асиметричний боб буде виглядати краще, якщо волосся злегка завити праскою. Вийде стильна ламана хвиля з ідеально рівними кінчиками.

Довге каре на рівному волоссі виглядає добре само по собі. Укладайте волосся на великий брашінг, щоб надати помітного об’єму стрижці.

Що може бути краще довгого гладкого волосся? Тільки якщо це волосся має здорові й рівні кінчики. Тому можете носити його розпущеним і без особливого ​​укладання – все одно будете виглядати приголомшливо.

Ідеально рівне каре чудово підходить для тонкого волосся. Стрижка вийде стильною і не вимагає ніяких доповнень.

Красиві пляжні хвилі – скоро ця зачіска буде потрапляти на очі все частіше. Використовуйте гель з ефектом мокрого волосся, щоб підкреслити текстуру хвиль.

Рівний лонг боб – самодостатня стрижка, яка служить чудовим лаконічним фоном для експериментів з макіяжем чи образом в цілому.

Милий хвилястий боб. Легкі хвилі роблять волосся більш об’ємним і густим, але і з прямими пасмами все буде виглядати доволі непогано.

Кучеряве красиве доглянуте волосся – мрія багатьох. Для того, щоб ваша зачіска виглядала ідеально, вам достатньо правильного догляду і чіткої форми завитків. А стрижка може бути будь-якої довжини, головне зберігати акуратність кінчиків.

Стрижка в стилі “італійка” – чуттєва, злегка рвана, з м’якими кінчиками і хвилями. Шари тут тонкі і майже невидимі, тому зачіска виходить акуратною.

Зробіть укладання в недбалому стилі – воно допоможе вам відчути себе розслаблено і спокійно. Для цього вам знадобиться лише праска для укладання волосся і текстуруюча пудра.

Чіткі хвилі в голлівудському стилі можна вписати в повсякденний образ. Центральний проділ і хвилі в природному стилі без особливої ​​гладкості можна поєднувати з чим завгодно в плані одягу.

Читайте також: Трендові короткі стрижки на кучеряве волосся


Не пропустіть