Каньє Вест вимагає спільної опіки над дітьми після розлучення з Кім Кардаш’ян

У лютому Кім Кардаш’ян подала на розлучення з Каньє Вестом. Пару місяців по тому репер відповів дружині в суді. Репер домагається спільної фізичної та юридичної опіки над чотирма дітьми: Норт (7), Сейнтом (5), Чикаго (3) і Псалмі (1).

При цьому вимога Каньє Веста не означає, що вони розділять час, проведений з дітьми порівну. Цілком ймовірно, що велика частина дістанеться Кім Кардаш’ян. Телезірка не заперечує проти спілкування колишнього чоловіка з дітьми.

В якості причини розлучення Каньє Вест вказав «непримиренні розбіжності». При цьому ніхто з подружжя не написав в документах дату, коли вони офіційно перестануть бути чоловіком і дружиною. Схоже, шлюбний контракт ніхто з пари оскаржувати не буде.

Нинішній будинок пари в Калабасасі за 60 мільйонів доларів залишиться Кім і дітям, де вони зараз і живуть, повідомляє TMZ. Кім і Каньє намагаються не травмувати дітей своїм розривом. Незважаючи на невдачу в особистому житті, телезірка може похизуватися новим досягненням – недавно Forbes офіційно визнав її мільярдеркою.

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

Публикация от Kim Kardashian West (@kimkardashian)

Читайте також: Інсайдери: Кім Кардаш’ян знову спілкується з Каньє Вестом


Не пропустіть