Інсайдери: Кім Кардаш’ян знову спілкується з Каньє Вестом

Відносини між Кім Кардаш’ян і Каньє Вестом, як і раніше, дуже важкі. Раніше повідомлялося, що пара розмовляє тільки через своїх агентів, проте зараз з’явилася інформація, що зірки все-таки телефонують одне до одного, але обговорюють виключно бізнес і дітей.

Джерело, близьке до пари, повідомило HollywoodLife: «Коли вони спілкуються, то обговорюють строго бізнес або дітей. Бувають періоди, коли вони взагалі не розмовляють». Інсайдер зазначив, що спілкування екс-коханих – рідкість: «Останнім часом у них були періоди, коли вони зупинялися і починали знову, але Кім завжди буде відповідати на його дзвінки. Вони більше не такі близькі, і це дійсно важко для них обох, особливо для Кім».

Нагадаємо, за даними TMZ, Кім Кардаш’ян подала на розлучення ще 19 лютого. Причиною такого рішення вона назвала «непримиренні розбіжності». Вона виступала за спільну юридичну опіку над дітьми. Однак у пари є також спільне майно і шлюбний контракт, за яким у разі розлучення Кім отримає грошову компенсацію. Фінансові питання зіркам тільки належить врегулювати.

Читайте також: Маша Єфросиніна продемонструвала стильний образ та поділилась світлинами з гримерки


Не пропустіть