Трендові короткі стрижки на кучеряве волосся

Красиве кучеряве волосся – це мрія багатьох власниць прямого волосся. Така ось несправедливість! Але краще, звичайно, не впадати в депресію і любити себе такою, яка ви є. І, якщо у вас від природи милі кучерики, давайте подивимося на кілька класних і стильних прикладів коротких стрижок для такого типу волосся.

Дрібні кучері хмарою виглядають приголомшливо, якщо за такими волоссям правильно доглядати (про це ви напевно знаєте з наших минулих постів). М’яка пружна хмара буде ще краще виглядати в оформленій стрижці. Наприклад, такий стильний кучерявий боб, що закриває вуха і трішки лоб.

Якщо у вас легка кучерява хвиля і хороший об’єм, вам підійде стрижка середньої довжини. Вибирайте довжину в залежності від форми обличчя – чим витягнутіший овал, тим коротшими повинні бути пасма.

М’який в’юнкий боб до підборіддя виглядає по-французьки мило. Зробіть злегка асиметричну укладку і додайте штрих у вигляді модних невидимок на одному боці.

Довжина до плечей добре підходить м’якому і злегка кучерявому волоссю. Ви навіть можете спробувати лонг боб в поєднанні з подовженим чубчиком з боків біля обличчя.

Великі м’які хвилі добре виглядають в стрижці боб різної довжини і форми. Зробіть кілька тонких і делікатних шарів, щоб волосся було більш об’ємним і живим.

Асиметричний боб з більш довгими передніми пасмами і багатошаровою потилицею чудово підійде м’якому кучерявому волоссю без тугих завитків. При бажанні ви можете розпрямити локони праскою і ваша стрижка буде все одно чудово виглядати.

Ще один варіант короткого асиметричного бобу на кучеряве волосся. Хвилі можна зробити трішки більш чіткими за допомогою засобів для укладки для кучерявого волосся.

Цю стрижку можна порівняти з подовженим каре – в кучерявому варіанті вона виглядає більш пишно, цікаво і стильно. Легка багатошаровість і чубчик добре підкоригують овал обличчя.

Стильний і короткий варіант бобу на кучеряве волосся. Щоб хвилі здавалися м’якшими, попросіть майстра злегка профілірувати кінчики волосся.

Коротка стрижка Шеггі – модна і популярна сьогодні, добре підходить прямому і кучерявому волоссю. Чубчик-шторка, м’яко обрамляє обличчя і легкі рвані пасма красиво формують гармонійний овал обличчя і надають образу якоїсь зухвалості.

Ще коротше? Не проблема! Кучеряві пасма без чітких завитків добре виглядають в такому короткому напів-бобі. Вкладіть довгий чубчик більше на одну сторону – образ відразу стане цікавішим.

Читайте також: Модні зачіски для довгого волосся: тренди 2021


Не пропустіть