Що буде зі шкірою, якщо продовжувати вживати фастфуд

Напевно, кожна друга людина час від часу вважає за краще не стояти біля плити, а замовити ароматний обід. На жаль, цей обід не завжди корисний, а найчастіше вкрай негативно впливає на всі системи організму, в тому числі і на якість шкіри. Чому страждає наш найбільший орган від вживання нами гострих крилець, ми  розповімо сьогодні.

Шлунок не скаже «спасибі»

Як відомо, занадто важка їжа шкідлива навіть для здорового шлунку, що вже говорити про ситуації, коли людина страждає на гастрит будь-якого різновиду. Здавалося б, до чого тут шкіра? Насправді проблеми в шлунково-кишковому тракті в першу чергу відбиваються на шкірі, яка служить свого роду маяком для людини.

Першим симптомом того, що відбувається щось не те, є поява запалень на шкірі. Шлунок настільки роздратований жирами і гострими приправами, що ледь справляється зі своїми обов’язками, в результаті роздратування зачіпає і інші органи, в тому числі і шкіру, через яку при цьому виходять токсини, а шкірний секрет густіє настільки, що не може самостійно вийти через пори, утворюючи запалення на шкірі.

Алергія

З нами навряд чи поділяться секретом бургера, який ви купуєте вже не в перший раз – великі мережі надійно зберігають таємницю. І якщо отримати отруєння або негативну реакцію в ресторані великої мережі досить складно, то купуючи картоплю фрі, гамбургери і смажену курку в сумнівних місцях, ви сильно ризикуєте. Несвіже м’ясо або гірка олія разом з приправами можуть спровокувати сильний напад алергії, яка практично завжди зачіпає шкіру. Позбутися від червоних плям по всьому тілу досить непросто.

Шкіра «голодує»

Страви швидкого приготування, як правило, готуються при такій високій температурі і з використанням таких їдких приправ, що всі корисні речовини просто випаровуються, а корисні бактерії гинуть. В результаті організм не отримує практично нічого, в тому числі страждає і шкіра, яка потребує певних мікроелементів і банальних вітамінів. Постійне вживання подібних страв веде до витончення шкірного покриву і хворобливого відтінку шкіри.

Ви перебуваєте в постійному стресі

Насичена жирами їжа може вкрай негативно позначатися на роботі печінки і серцево-судинної системи, що призводить організм у справжній стрес. Побічним ефектом може стати висип незрозумілого походження, дерматит, нерідко з’являються перші ознаки екземи. Навіщо «засмучувати» організм і шкіру, в тому числі? Побалуйте її вітамінним зарядом, який точно міститься в зелених салатах і смачних овочевих стравах.

Читайте також: Чому лущиться шкіра на носі, і як від цього позбавитися


Не пропустіть