Модні зачіски для довгого волосся: тренди 2021

В 2021 році в тренді буде легка недбалість і плетіння. Пропонуємо вам ознайомитись з найстильнішими варіантами укладання, які зроблять ваш образ довершеним.

Міні-коса

Дуже романтичне та жіночне укладання. Головний секрет в тому, щоб спочатку укласти волосся ламаними хвилями і тільки потім приступати до плетіння.

З маленькими гумками

На фото завжди дуже круто виглядають укладання, коли волосся просто скріплюють гумками на однаковій відстані одна від одної. За кадром таку зачіску швидше за все доведеться постійно поправляти, щоб пасма не вибивалися. Але виглядає вона дуже красиво!

З крабиками

Аксесуари – дуже потужний інструмент, який іноді буквально з’єднує весь образ воєдино. Що може бути простіше і витонченіше трішки розпатланого волосся, як ніби на швидку руку зібраного на потилиці?

Коси з хвостів

Кіски останнім часом просто захопили інстаграми усіх модних блогерів. Ще один доказ того, що це цілком стильна та модна укладка. Спробуйте спочатку зібрати волосся в два хвоста просто за вухами, а потім вже заплетіть коси.

Асиметричне плетіння

Хто б знав, що пасма, які трішки вибилися з зачіски в різних місцях, можуть виглядати так стильно. Для цієї зачіски стане в нагоді текстуруючий спрей – він зробить локони трохи жорсткішими. Завдяки цьому зачіска буде виглядати більш організованою.

Читайте також: Головні тренди 2021: стрижки і фарбування


Не пропустіть