Трендові відтінки волосся, які пасують абсолютно всім

Існує настільки багато типажів зовнішності, що підібрати для себе ідеальний колір волосся, який буде вигідно підкреслювати вашу природну красу, омолоджувати і освіжати, не така проста задача. Але у всьому різноманітті є відтінки волосся, які пасують всім без винятку.

Натуральний русявий

Натуральний русявий – один із найприродніших і найбільш універсальних відтінків. Саме тому такий колір волосся пасує всім. До того ж він добре римується з трендом на натуральність. Єдине, кому потрібно бути з ним акуратніше, – це природним пекучим брюнеткам з оливковим підтоном шкіри: русявий може візуально зробити їх шкіру тьмяною.

Темно-русявий з відблисками

Темно-русявий – це серединка між світлими і темними відтінками волосся. Якщо додати до цієї нейтральної бази трішки колірної розтяжки, можна отримати колір волосся, який прикрасить будь-яку жінку. Акцент у вигляді світлих відблисків зробить пасма більш яскравими і блискучими, за рахунок чого образ стане більш свіжим і грайливим.

Медовий блонд

Для тих, хто віддає перевагу світлим відтінкам волосся, безпрограшним варіантом буде медовий блонд. На відміну від золотистого, він має трішки червоного підтону і велику глибину. Саме це і робить його досить універсальним і таким, що пасує практично кожному типу зовнішності. Медовий блонд чудово виглядає як на блідій шкірі, так і на смаглявій. Особливо ефектно він виглядає в техніці фарбування балаяж, шатуш і ейртач, коли на волоссі створюється плавний перехід від темних пасм до більш світлих.

Шоколадний

Найбільш універсальний з темних відтінків волосся – шоколадний. Він шляхетний, підходить всім і ніколи не виходить з моди. Цей колір гармонійно виглядає на жінках різного типажу і кольоротип, підкреслюючи колір шкіри і очей. Головне – підібрати правильний підтон. Ще однією явною перевагою фарбування в цей відтінок є те, що він не сильно травмує волосся, надає йому глибини і блиску.

Читайте також: Модні короткі стрижки 2021-2022


Не пропустіть