Бойфренд Брітні Спірс розповів про повернення співачки на сцену

Після того, як батько Брітні Спірс погодився відмовитися від опікунства над нею, фанати чекають повернення зірки на сцену.

Напередодні журналісти TMZ підловили хлопця співачки Сема Асгарі після тренування в тренажерному залі в Лос-Анджелесі. Репортери поцікавилися, чи з’явиться знову Брітні на сцені після завершення суду. 27-річний тренер відповів: «Абсолютно точно! Я сподіваюся”.

Відзначимо, Брітні взяла музичну перерву в кінці 2017-го. У червні цього року 39-річна поп-зірка говорила в Instagram: «Я знову вийду на сцену? Чи вийду я коли-небудь знову на сцену? Я поняття не маю. Мені зараз весело. Я перебуваю в перехідному періоді в своєму житті, мені добре, ось і все».

У липні Брітні зізналася, що у неї немає бажання виступати, поки її батько Джеймі контролює опікунство: «Для тих з вас, хто вирішив критикувати мої танцювальні відео… послухайте, я не збираюся виступати на будь-яких сценах найближчим часом, поки мій тато буде вирішувати, що я ношу, кажу, роблю або думаю!»

Минулого тижня Джеймі погодився в кінцевому підсумку піти з поста опікуна, але невідомо, коли це станеться. Однак після цього є ймовірність, що Брітні знову повернеться на сцену! Нагадаємо, Асгарі і Спірс разом з 2016 року.

Читайте також: Відома телеведуча Іванна Онуфрійчук показала, як відсвяткувала 40-річчя чоловіка


Не пропустіть