Модні короткі стрижки 2021 – 2022

В цьому і наступних сезонах стилісти роблять акцент на коротких жіночих стрижках. Їх варіантів досить багато. Тому дівчата і жінки без зайвих зусиль зможуть підібрати для себе оптимальні варіанти.

Короткі стрижки допоможуть швидко і легко створити неповторний образ, внесуть нотку індивідуальності, краси і особливого шику. Вони додадуть впевненості в собі, якоїсь розкутості, налаштують на досягнення намічених цілей.

Стрижка боб

Це найпопулярніший варіант стрижки серед жінок. Його вибирають не тільки “прості” представниці прекрасної статі, але й багато знаменитих зірок.

Для стрижки характерна єдина довжина і подовжені кінчики волосся в області підборіддя.

Це “податлива” для укладання стрижка, яку можна легко адаптувати під будь-яку зовнішність і образ. Можна створювати найрізноманітніші зачіски: від вистригання рваних кінчиків або косого чубчика.

Така стрижка підходить під будь-який лук. Можна вибирати спортивний стиль, класику, щось зухвале.

Великий плюс, що ця стрижка виграшно виглядає на прямому і хвилястому волоссі. Вона чудово підходить під будь-яку форму обличчя.

Боб – каре

Ця стрижка поєднує в собі відразу два різновиди зачісок: боб і каре. По суті, вона практично нічим не відрізняється від стрижки боб. Єдиний нюанс, стрижка схожа на вкорочене каре.

Стрижка дозволить легко і швидко створювати найрізноманітніші образи. Можна без проблем перевтілитися з ділової жінки в фатальну леді. У догляді і укладанні теж не виникне проблем.

Гранж

Це сукупність стрижок, які дозволять створити найрізноманітніші, часом незвичайні образи.

Фішка тут в тому, що це особливий стиль, який поєднує в зачісках нотку недбалості, яку можна з легкістю створювати, використовуючи засоби для укладання волосся.

Можна вибирати стрижки будь-якої довжини, з чубчиком або без нього. Гранж дозволить освіжити обличчя, додати нотку моложавості, зробить зовнішність привабливішою і яскравою.

Піксі

Ця модна і смілива стрижка підійде кожній жінці не дивлячись на вік. Вона має безліч переваг: від величезного розмаїття моделей до простоти в укладанні.

Вона підходить жінкам навіть з тонкими волоссям. Можна вибрати “спокійну” стрижку Піксі або з асиметрією. Її можна зробити акуратною в класичному варіанті або зухвалою та недбалою.

Драбинка

Ця стрижка вже кілька сезонів не виходить з моди. Різниця лише в тому, що вона перетворюється, відповідаючи сучасному віянню стилю і модним тенденціям.

Ця стрижка вміло приховає недоліки обличчя, змінивши зовнішність. Вона красиво підкреслює лінію скулів, виділяє очі, маскуючи вікові зміни. Можна залишати шию відкритою або підбирати модель, яка трішки приховає її.

Гаврош

Довгий час ця стрижка була забутою. Стилісти в цьому сезоні її відродили, але в більш сучасному варіанті.

Стрижка виглядає стильно, модно і незвично. Для неї характерна коротка довжина в області потилиці і біля скронь. Довжина може збільшуватися, поступово опускаючись до шиї.

Це смілива стрижка, на яку наважиться не кожна жінка. Але, якщо майстер знає свою справу, він підбере варіант під будь-який стиль, вік і зовнішність.

Читайте також: Зачіски, які ніколи не вийдуть з моди


Не пропустіть