Трендові відтінки блонду, які варто спробувати у 2022

Підібрати ідеальний відтінок блонду – завдання не з простих, особливо, якщо вам важко даються кардинальні зміни у зовнішності. Залишайтеся з нами, в даній публікації ми пропонуємо вам ознайомитися з найактуальнішими люксовими відтінками блонду, які варто спробувати у 2022 році.

Блонд у відтінку шампань – це один з найблагородніших варіантів фарбувань на сьогоднішній день. Завдяки золотій вуалі, волосся виглядає максимально здоровим, блискучим і доглянутим.

Наступний колір – тренд 2022 року. Багато блондинок захочуть спробувати на собі комплементарний відтінок волосся «полуничний блонд». Ніжні рожеві відблиски додадуть шевелюрі додаткової густоти, блиску та об’єму.

Перловий блонд — ще один дорогий і благородний варіант фарбування, до якого намагаються наблизитись усі світловолосі красуні. Домогтися такого переливу на волоссі зможе лише професійний колорист.

Пшеничний блонд – даний варіант трендового фарбування підійде тим, хто прагне природності у своєму іміджі. У новому році натуральні відтінки, наближені до природних, будуть користуватися особливою популярністю.

Складна техніка фарбування “брондування” з білими пасмами освіжає і надає динаміки образу.

Ще один зручний варіант фарбування, який освіжає і молодить зовнішність – це пісочний блонд з освітленими тонкими пасмами, розташованими у обличчя. До речі, якщо ви тільки починаєте своє «знайомство» з блондом, почніть його з тонких пасм біля обличчя, так ви точно зрозумієте для себе, потрібні вам такі зміни у зовнішності, чи ні.

Читайте також: 5 модних стрижок, які красиво виглядають навіть без особливого вкладання


Не пропустіть