Трендові варіанти зачісок 2021 року на волосся середньої довжини

Найоптимальніша довжина волосся – середня. З нею дуже легко створювати різноманітні зачіски, при цьому не потрібно витрачати багато часу. Жінки різного віку найчастіше зупиняють свій вибір саме на середніх стрижках, які допомагають створити жіночний і стильний образ.

Коси і плетіння

Різноманітні косички і плетіння вже довгий час користуються великою популярністю у жінок. Симпатичні кіски люблять робити молоді та грайливі дівчата, а зрілі пані віддають перевагу більш розкішному вільному плетінню. Часто за допомогою кісок роблять високі зачіски, і плетіння також можна з легкістю додати в повсякденний пучок.

Шишки і пучки

Любительки швидких зачісок особливо виділяють стильні пучки, шишки та інші зачіски. Але в моді буде не супер гладкий і абсолютно рівний пучок, а більш вільний, місцями кострубатий варіант зачіски. Особливо гарно виглядають пучки, у яких волосся по всьому периметру трохи випущене. Саме завдяки такій хаотичній зачісці можна отримати романтичний і натуральний образ. Залежно від бажання, зачіску можна використовувати як для звичайного заняття спортом, так і для урочистого образу.

Низький хвіст

Проста, але ефектна зачіска дозволяє жінкам створити солідний образ. Бажано формувати зачіску без яскравих гумок. Ідеально, якщо замість гумки будуть ваші власні локони. Також модниці роблять низький хвіст і додатково обв’язують гумку стильною хусткою. З низьким хвостом однаково ефектно виглядають прямі і хвилясті локони. На середнє волосся низький хвіст є найоптимальнішою і стильною зачіскою.

Мальвінка

Трішки дитячої невимушеності можна додати за допомогою грайливої зачіски – мальвінка. Її дуже легко зробити, потрібно зібрати тільки частину волосся, а решту шевелюри залишити в розпущеному вигляді. Деякі жінки прибирають в мальвінку тільки довгий чубок. Якщо у вас намічається важливий вечір, а часу зовсім немає, обов’язково спробуйте зробити модну зачіску: підкрутіть локони і зробіть хвостик у вигляді мальвінки.

Зачіски на волосся середньої довжини з аксесуарами

Найпростіший і водночас стильний варіант зачіски на середню довжину волосся – це різноманітні варіанти з аксесуарами. Можна просто прибрати чубок і закріпити його красивою шпилькою або невидимкою з яскравими камінцями. Також жінки прибирають все волосся на один бік, а вже після цього фіксують результат об’ємними шпильками.

Для стильних модниць підійде варіант зачіски на кожен день з об’ємними обручами. Обідок дозволить прибрати частину волосся з обличчя і при цьому створити дуже яскравий і виразний образ для жінки.

Зачіски на середню довжину волосся дозволяють розкрити всю свою фантазію. З такою довжиною можна створювати гарні об’ємні зачіски для найважливіших подій в житті або використовувати прості варіанти для легкого повсякденного образу.

Читайте також: Трендові короткі стрижки на кучеряве волосся


Не пропустіть