Трендові варіанти укладання волосся для жінок старше 50 років: 18 ідей, які освіжать ваш образ

Ніщо так не омолоджує і не освіжає образ 50-річної жінки, як добре підібрана стрижка. З її допомогою можна скоригувати риси обличчя, візуально виправити деякі вікові дефекти шкіри та овалу. Не меншу роль у створенні красивої зачіски відіграє укладка волосся після стрижки. Змінюючи способи укладання, можна змінювати свій імідж.

Багатошаровий каскад

Ця стрижка добре прикрашає вигляд жінок у віці. Все залежить від того, як вкласти волосся.

Вкласти волосся вгору  – це найпростіший спосіб зміни образу. Таке укладання ефектно виглядає на локонах середньої довжини. Варто злегка завити волосся, і, забираючи його вгору, заколоти невидимками і шпильками. Така зачіска добре підходить для вечірніх чи святкових урочистостей.

Якщо у вас каскад на коротке волосся, варто використовувати трохи гелю для вкладання, щоб обробити ним пасма. Нахиливши голову вниз, руками надайте зачісці скуйовдженості.

Стильна піксі

Незалежні яскраві жінки, які прагнуть виглядати молодшими за свій вік, вибирають для себе варіант піксі. Вкладати волосся при такій стрижці просто немає необхідності. Хоча, якщо жінка вирішила “потусуватися” серед молоді, вона за допомогою стайлінгових засобів може створити на голові «художній» безлад. Перед тим, як зафіксувати зачіску лаком, потрібно злегка змочити волосся водою. Після цього потрясіть головою в різні боки і отримаєте стильний образ.

Для створення строгого виду ділової дами, достатньо нанести гель на волосся і зачесати його гладко вгору. З модним брючним костюмом і такою зачіскою ви виглядатимете просто приголомшливо.

Боб-каре

Модна стрижка «на ніжці» здатна надати шевелюрі додаткового об’єму і зробити зачіску невагомою та пишною. За рахунок піднятої потиличної частини, верхівка виглядає набагато пишніше. Жінки віку 50+, які страждають від тонкого та рідкого волосся, вважають цю стрижку порятунком.

Догляд за такою зачіскою не потребує салонного втручання. За допомогою пінки для волосся жінки можуть підняти його на маківці в прикореневій зоні. Внаслідок цього зачіска вийде об’ємною. Вкладати волосся можна, заправляючи передні пасма за вуха, зачісуючи назад, формуючи прямий проділ. Проте, краще всього боб каре виглядає з подовженим косим чубчиком, який успішно маскує недоліки шкіри.

Аврора

Ця багатошарова стрижка з чубчиком виглядає чудово на жінках зрілого віку. Однак, в такому випадку потрібно при укладанні волосся після стрижки враховувати тип обличчя.

Незрівнянно виглядає аврора, якщо попередньо завити пасма. Довге і середнє волосся дозволяє створювати локони будь-якої довжини. Однак, слід пам’ятати, що завитки мають бути середнього чи великого розміру. Їх можна залишити у вільному падінні, а можна заколоти на один бік чи нагору.

Якщо за допомогою плойки створити легкі хвилі на локонах, отримаємо зачіску у голлівудському стилі.

Каре

Стрижка каре користується постійним попитом у жінок елегантного віку. Маючи середню довжину, дами часто можуть змінювати свою зовнішність, вкладаючи волосся по-різному.

Можна зробити прямий проділ, а передні пасма завити в локони. Щоб продовжити «життя» зачісці злегка зафіксуйте її лаком.

Шанувальникам легкої недбалості в зачісці можна безладно вкласти на голові пасма після миття голови і в такому вигляді висушити їх. У маківковій зоні сухе волосся можна підняти руками і зафіксувати лаком.

Залежно від способу вкладання стрижок, жінки у віці можуть створювати різні образи: від романтичного, до строгого ділового образу.

Читайте також: Зачіски та укладки, які категорично не підходять для жінок після 40


Не пропустіть