Кортні Кардаш’ян та Тревіс Баркер планують стати батьками

Нещодавно увесь світ спостерігав за красивою церемонією заручин Кортні Кардаш’ян і Тревіса Баркера. Сьогодні джерела E! News повідомили, що пара сподівається поповнити свою родину до наступного року.

«Найбільше вони хотіли б разом завести дитину, Кортні завжди хотіла народити ще дітей і тепер, коли вона з Тревісом, вона мріє про це ще більше», — поділилося джерело, близьке до родини Кардаш’ян.

Багато знайомих та друзів знаменитої родини Кардаш’ян-Дженнер кажуть, що вони дійсно дуже люблять дітей, тому вони стануть чудовими батьками.

Нещодавно актриса та близька подруга Кортні Меган Фокс жартома назвала пару «майбутніми батьками» на церемонії вручення нагород MTV. Але, мабуть, скоро Кортні і Тревіс справді змінять свій статус.

“Вони по вуха закохані і ніколи не відчували такого кохання”, – поділився інсайдер. «Кортні – найщасливіша. Тревіс обожнює її і дуже добре до неї ставиться».

Нагадаємо, пара вже має дітей від попередніх стосунків. Кортні виховує трьох дітей від Скотта Дисіка, а Тревіс Баркер двох від моделі Шенни Моклер.

Читайте також: Ольга Сумська потрапила до лікарні


Не пропустіть