Анджеліна Джолі вперше прокоментувала свої стосунки з The Weeknd

Вже кілька місяців шанувальників Анджеліни Джолі та популярного артиста The Weeknd мучить питання, які стосунки пов’язують двох знаменитостей.

Нарешті, голлівудська зірка прокоментувала дружбу зі співаком в інтерв’ю американському кабельному каналу E!

46-річна Джолі у рамках промо-туру фантастичного фільму Marvel «Вічні» стала гостею шоу Daily Pop телеканалу Е! разом із партнеркою по картині Сальмою Гайєк. На питання ведучого про стосунки з The Weeknd вона могла б раз і назавжди розставити всі крапки над i і відверто зізнатися, проте Анджеліна Джолі, м’яко кажучи, вислизнула від відповіді.

Коли ведучий шоу Джастін Сільвестр поставив питання, чим більше захоплені її діти: роллю матері у «Вічних» або її дружбою з The Weeknd – Анджеліна відповіла: «Вони дуже захоплені цим фільмом. Якщо ти про це запитуєш», – сказала вона, глянувши на свою колегу фільму Сальму.

“Вони дуже захоплюються цим фільмом”, – повторила актриса більш приглушеним тоном.

Джолі цього року вже кілька разів бачили за вечерею з The Weeknd, і хоча знаменитості запевняють усіх, що вони просто друзі, їх приятелі впевнені, що між ними є щось більше.

Говорячи про цей зв’язок, джерело з оточення пари раніше повідомило виданню Us Weekly: «І Енджі, і Абель говорять усім, що вони просто друзі, але ті, хто їх знає, упевнені, що між ними є щось романтичне. Вона безперечно потепліла до Абеля. Він використав всю свою чарівність, щоб справити на неї враження».

До речі, The Weeknd – не єдиний чоловік, з яким, за чутками, Анджеліна Джолі була близька відколи розлучилася Бредом Піттом у 2016 році, в останні місяці актриса також була помічена зі своїм колишнім чоловіком Джонні Лі Міллером.

Читайте також: Ольга Сумська потрапила до лікарні


Не пропустіть