Найкраще туристичне спорядження від Terra Incognita

Якщо ви прагнете обрати найкращі товари для походів, незалежно від їхньої тривалості та кліматичних умов, зверніть увагу на продукцію вітчизняної компанії Terra Incognita. Широкий асортимент та приємні ціни потішать найвибагливішого туриста.

Намети на всі випадки життя

Компанія Terra Incognita створює намети для різних кліматичних умов, тому ви легко зможете обрати потрібну модель. Найбільш популярні такі:

  • Adria,
  • Bravo,
  • Baltora.

Одна із останніх розробок — інноваційний намет Adria 2/2ALU. Класичний каркас, хрестоподібна схема дуг, доповнюється тут верхньою напівдугою, зміщеною від центральної точки перетину. Внаслідок такого поєднання отримано стійкішу конструкцію, адже тут є три точки перетину дуг. Кутові перехідники значно збільшують внутрішній простір. Довга верхня напівдуга створює два містких тамбури, в яких можна розмістити речі та спорядження.

Намет тунельного типу Bravo 2/2ALU, розрахований на двох осіб, може використовуватися в будь-який сезон року. Стійка конструкція, що складається із трьох зовнішніх дуг, дозволяє встановлювати лише тент без спального приміщення, а також забезпечує просте встановлення та демонтаж. Два входи забезпечують відмінну вентиляцію.

Для комфортного відпочинку на кемпінгу розроблено модель 4-місного намету Baltora 4/4ALU, в котрого є великий передній тамбур та задній вхід. Три точки перетину на каркасі з трьох дуг забезпечують жорсткість та вітростійкість. Зовнішній тент виготовлено із міцного поліестеру Rip Stop 4000 мм.

Зручні та витривалі рюкзаки

Модель рюкзака Terra Incognita Mini 12 відрізняється супер легкою вагою та компактними розмірами. Універсальна конструкція робить рюкзак ідеальним для походів та використання у міських умовах. Дві кишені на замках-блискавках YKK дозволяють скласти всі необхідні речі. Коли необхідності в рюкзаку немає, його можна скласти до максимально компактних розмірів.

Модель спортивного рюкзака Freerider 28 відрізняється сітчастою спинкою, що забезпечує максимальну вентиляцію з усіх боків. Високий рівень комфорту у поході та повсякденному житті забезпечують підвісна система АVS, вентильований підсилений поясний ремінь, плечові лямки анатомічної конструкції, нижній вхід і внутрішня перегородка на блискавці, відділення для гідратора.

Комфортабельні спальні мішки

Популярна серія спальників Siesta формату кокон розроблена для вимогливих туристів, котрим потрібні гарні термоізоляційні властивості при мінімальній вазі. Серед важливих деталей варто відзначити: блискавку з двома двохсторонніми замками, фосфоруючий елемент, капюшон із утепленою планкою, внутрішня кишеня для документів.

Туристичне спорядження цих та інших моделей представлено в інтернет-магазині Terra Incognita. Тут ви зможете обрати для себе найкращі намети, спальники, обладнання для польової кухні та інші товари для комфортного туризму в будь-яку пору року.


Не пропустіть