Настя Каменських показала ролик, в якому гірко плаче та нарікає на втому

Популярна українська співачка Настя Каменських завжди щира зі своїми фоловерами. Знаменитість часто дає волю емоціям й ділиться всіма подробицями особистого життя. Не так давно зірка показала ролик, в якому гірко плаче. Його Настя Каменських опублікувала на сторінці в Instagram.

За словами артистки, причиною її гірких сліз стала втома. Виконавиця повідомила, що життя публічної людини – це постійні переїзди, гастролі, недосипання та завантаженість. Інколи Насті Каменських дуже важко робити вигляд, ніби все добре.

Вона зізналась, що краще показувати свої справжні емоції, а не ховати їх за фальшивою усмішкою. Також Настя Каменських розповіла, що після того, як жінка гірко плакала, їй стало набагато краще.

Артистка розуміє, що будь-яка людина може бути вразливою та надто емоційною. Знаменитість вже давно навчилась проживати свої емоції, а не стримувати їх в собі.

А ще Настя Каменських порекомендувала фанам не боятися відкривати свою душу та показувати справжні емоції. Фоловери відразу прокоментували ролик зірки.

Вони назвали артистку дуже мудрою та сильною. Також велика кількість шанувальників побажала жінці частіше усміхатись, а не плакати.

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений NK | Nastia Kamenskykh (@kamenskux)

Читайте також: Маша Єфросиніна показала, як проводить час з сім’єю на Мальдівах


Не пропустіть