Трендові варіанти фарбування волосся 2021

У житті кожної дівчини настає момент, коли хочеться змінити імідж або освіжити образ, але обрізати чубок або зробити каре здається радикальною ідеєю. Так навіть повністю змінити колір волосся якось страшнувато. Тоді ваш варіант – одна з технік фарбування, про які ми розповідаємо в нашому матеріалі.

Ейр-тач

Ніжні переливи відтінків, м’які і невагомі локони, природний вигляд – все це результат досить складний в реалізації техніки ейр-тач, яка набрала популярності останнім часом.

За допомогою фена майстер видуває короткі і зайві волоски з пасма, а ті, що залишилися – освітлює і тонує. Завдяки «повітряному» способу фарбування волосся набуває блиску і має максимально натуральний перехід кольору. Цей метод вважається одним з найбільш сприятливих для волосся. А також він легко справляється з сивиною і неслухняним волоссям. Радикально? Ні. Красиво? Ще й як!

Омбре

Техніка, що стала класикою в фарбуванні. Саме вона змістила несимпатичне мелірування в антитренди. У омбре є безліч альтернативних варіантів: балаяж, деграде або градієнт. Але суть одна – створення плавного переходу з одного відтінку волосся в інший.

Крім ефекту природності, омбре додає зачісці об’єму, волосся здається густим і пишним. А універсальність методу допомагає придумувати нові і незвичайні образи, які будуть в моді в будь-якому сезоні.

Шатуш

Ще один спосіб змінити пасма придумав італійський перукар і стиліст Альдо Коппола. Фарбування відкритим способом, без фольги і шапочки, дозволило йому домогтися ефекту вигорілого на сонці волосся або ворсистого хутра тварин. Цікаво, що назва самої техніки shahtoosh з англійської так і перекладається як рідкісний вид вовни. У слова є і друге значення – якість класу «люкс». Обидва варіанти відмінно передають ефект від фарбування.

З обережністю до цього способу варто ставитися жінкам з короткими стрижками і рудим волоссям. Ефект «вигорілих» пасом може виглядати на них недоречно. Зате він прекрасно підійде брюнеткам і шатенкам.

Діп-дай

Модель занурила голову в чан з фарбою? Зовсім ні! Це яскраве омбре для любительок виділятися з натовпу. Техніка поєднує в собі колорування пасом в незвичайні кольори і плавний перехід від коренів або середини до кінчиків волосся.

Крім однотонного фарбування, наприклад, в чисто-рожевий як у Кейт Мосс в 90-х, в наш час набирають популярності мультикольорові пасма, з якими можна експериментувати як завгодно!

Краунлайтс

І якщо техніка діп-дай здається для когось досить сміливою, то зараз просимо вас присісти. До вашої уваги – зухвалий краунлайтс, що став популярним після виходу в світ Біллі Айліш з «ультразеленою галявиною» біля коріння волосся.

Щоб створити за допомогою краунлайтса незабутній образ, використовувати їдкі і ультраяскраві кольори необов’язково. Достатньо пофарбувати коріння і верхівку шевелюри в відповідний відтінок, і – вуаля! – модна зачіска готова.

Читайте також: Модні стрижки на літо 2021


Не пропустіть