Трендові стрижки з об’ємом на осінньо-зимовий сезон 2021/2022

Взимку, на жаль, представницям прекрасної статі доводиться носити шапки, які постійно псують зачіску. Через це багато відомих стилістів рекомендують віддати перевагу стрижкам з об’ємом, які можуть утримувати пишність волосся навіть після шапки. У цій статті ми пропонуємо вашій увазі об’ємні стрижки, які будуть найбільш актуальними в поточному сезоні.

Класичний боб

Боб завжди вважався однією з найбільш універсальних стрижок, оскільки його особлива форма може поліпшити образ практично кожної жінки. Більше того, представлена ​​стрижка володіє неймовірним омолоджуючим ефектом, освіжає і прикрашає кожну жінку.

Крім цього, стрижка володіє головною перевагою – вона дуже проста в укладанні. Крім того, готова укладка може протриматися дуже довго, а об’єм зберігається навіть після миття локонів.

Боб-каре

Представлена ​​зачіска ідеально піде власницям тонкого волосся, так як завдяки градуйованій техніці, в якій виконується стрижка, волосся стає помітно пишнішим. Крім того, дана стрижка робить образ жінки неймовірно привабливим, тому що виділяє всі її переваги. Варто відзначити, що стрижка особливо красиво виглядає на володарках овального, круглого і трикутного типу обличчя.

Каре

У разі, якщо жінка хоче отримати постійний об’єм на своїх прекрасних локонах, їй безсумнівно варто звернути увагу на описану зачіску. Також, стилісти рекомендують вибирати каре з градуюванням, рваними пасмами і подовженням, так як це теж дозволяє помітно збільшити об’єм пасом.

Драбинка

Напевно, всі жінки знають, що створити привабливий об’єм на середній довжині локонів в рази складніше, ніж на короткому волоссі. Для вирішення цієї проблеми практично всі стилісти рекомендують власницям середньої довжини звернути увагу на стрижки, виконані в багаторівневій техніці.

Однією з таких стрижок вважається популярна зачіска «Драбинка». Більше того, не можна також не відзначити, що представлена ​​стрижка може змінити образ жінки до невпізнання.

Читайте також: Трендові короткі стрижки без чубчика для жінок 40-50 років


Не пропустіть